Przedszkole 127 Przedszkole 127

Przedszkole 127

OVERVIEW

The domain przedszkole127.pl currently has a traffic classification of zero (the smaller the higher page views). We have analyzed fourteen pages within the site przedszkole127.pl and found one website referring to przedszkole127.pl.

PRZEDSZKOLE127.PL TRAFFIC

The domain przedszkole127.pl has seen fluctuating quantities of traffic until the end of the year.
Traffic for przedszkole127.pl

Traffic ranking (by month) for przedszkole127.pl

Traffic ranking by day of the week for przedszkole127.pl

WHAT DOES PRZEDSZKOLE127.PL LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of przedszkole127.pl Mobile Screenshot of przedszkole127.pl Tablet Screenshot of przedszkole127.pl

PRZEDSZKOLE127.PL SERVER

We detected that a lone root page on przedszkole127.pl took four thousand and seventy-nine milliseconds to download. Our parsers could not observe a SSL certificate, so our parsers consider this site not secure.
87.98.234.164

We discovered that this website is operating the Apache/2 os.

Przedszkole 127 Przedszkole 127

Przedszkole 127

PARSED CONTENT

ANALYZE MORE WEBSITES

Samorządowe Przedszkole nr 127 w Krakowie

Fantastycznych wakacyjnych przygód wszystkim Krasnalom i ich rodzinkom życzy Koszałek Opałek. Ul Komandosów 13 30-334 Kraków.

AKTUALNOŚCI - Przedszkole Nr 13

Projekty, w których bierzemy udział. Mamo, tato, wolę wodę! KOTEK - historia Tarn - Gór dla dzieci. Serwis internetowy Urzędu Miejskiego w Tarn - Górach. Narodowe Biuro Kontaktowe Akcji eTwinning w Polsce. Partnerska placówka w programie eTwinning. Pomagamy przyrodzie - II projekt w ramach współpracy eTwinning. Stonoga zwiedza Europę - III projekt. Poniedziałek, 06 października 2014.

Przedszkole nr 13

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Festyn rodzinny 2015 - Wyprawa na wyspę skarbów - galeria. Zabawy dzieci z krajów Unii Europejskiej - galeria. Kapelusz Pani Wiosny - galeria.

Witamy na stronie Przedszkola nr 13 w Tarnowie

Zapraszamy na nasze strony w portalu edukacyjnym.

Publiczne Przedszkole Nr 13 Im. Sindbada w Ostrowie Wielkopolskim

Publiczne Przedszkole nr 13 im. Żył sobie raz żeglarz o imieniu Sindbad,. Wyruszył w kolejną podróż w nieznane. W którym Sindbad dojrzał przez lunetę. Spodobało mu się owe miejsce. Postanowił zadomowić się w nim na stałe. I tak po dzisiejszy dzień. Mały, odważny, dzielny i pracowity.